hamburger icon
close menu icon

Jak pracujemy?

Centrum Psychoterapii i Hipnozy w Elblągu to miejsce, w którym każda osoba może liczyć na profesjonalną poradę psychologiczną oraz pomoc psychoterapeutyczną.

Pracujemy z osobami znajdującymi się w życiowym kryzysie, borykającymi się z różnego rodzaju trudnościami, zaburzeniami lękowymi, depresyjnymi czy posiadającymi problemy natury psychosomatycznej.

W naszej pracy wykorzystujemy wiedzę oraz metody psychologiczne oparte na hipnozie,  terapii poznawczo – behawioralnej (TPB), psychodynamicznej oraz terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach (TSR). Ta różnorodność podejść pozwala na odpowiednie dopasowanie sposobów pracy do osoby i zgłaszanego problemu.

Pomoc w rozwiązywaniu problemów osobistych i rodzinnych prowadzona jest w atmosferze pełnej dyskrecji, zrozumienia i życzliwości.

W odpowiedzi na różne potrzeby oferujemy hipnozę terapeutycznąpsychoterapię indywidualną oraz grupową, psychoterapię par, terapię dzieci w wieku szkolnym oraz młodzieży. Pomagamy osobom dorosłym oraz nastolatkom odzyskać równowagę, poczucie własnej wartości i satysfakcję z życia. Nasi Pacjenci lepiej poznają siebie, bardziej świadomie dokonują wyborów i kierują własnym życiem.

Dla osób pragnących doskonalić siebie i rozwijać swój potencjał osobisty mamy przygotowaną ofertę interesujących warsztatów psychoedukacyjnych.Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda