hamburger icon
close menu icon

Zasady współpracy

1. Sesja terapeutyczna indywidualna trwa 50 minut , sesja dla par 60-70 min i odbywają się po wcześniejszym umówieniu.

2. Poradnictwo psychologiczne odbywa się z częstotliwością adekwatną do potrzeb uzgodnioną miedzy psychologiem i pacjentem.

3. Terapia odbywa się z częstotliwością 1/tydz., wraz z postępami 1/2tyg

4. Na spotkanie osoby umówione przychodzą 5 min przed czasem i oczekują w poczekalni na wezwanie.

5. Odwołanie sesji bez konsekwencji finansowej możliwe jest do godziny 15-tej dnia poprzedzającego spotkanie, telefonicznie lub sms.

6. Odwołanie sesji z przekroczeniem ram czasowych określonych w punkcie 5 Regulaminu lub niestawienie się na spotkanie wiąże się z pełną odpłatnością.

7. W sytuacjach losowych* psycholog/terapeuta może odstąpić od pobrania opłaty za nieodbytą sesję

8. Spóźnienie się na sesję wiąże się ze skróceniem czasu jej trwania o długość spóźnienia co nie pomniejsza opłaty za sesję.

9. Jeśli z przyczyn koniecznych psycholog/terapeuta przedłuża sesję z poprzedzającą osobą , nie umniejsza to czasu umówionej sesji.

10. W przypadku odwołania sesji przez psychologa/terapeutę nie są pobierane opłaty i jest proponowane spotkanie w innym terminie.

11. Rodzic umawiający dziecko na pierwszą wizytę przychodzi sam w celu przeprowadzenia przez psychologa /terapeutę wywiadu o dziecku.

12. Terapeutę obowiązuje tajemnica zawodowa.

Istnieją jednak pewne okoliczności, w których może dojść do odstąpienia od tej zasady: zwolnienie terapeuty przez Sąd z tajemnicy zawodowej na okoliczność sprawy sądowej, w sytuacji gdy pacjent jest zagrażający dla swojego lub cudzego życia, gdy pacjent ujawni w terapii popełnienie poważnego przestępstwa.

 

 

*Przypadkami losowymi nie są: korki podczas dojazdu, konieczność pozostania dłużej w pracy, delegacja, czy odmowa dziecka przyjścia na wizytę itp.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda