hamburger icon
close menu icon

Joanna Pawłowska

image

Udziela konsultacji i pomocy psychologicznej dla dorosłych i młodzieży (w gabinecie oraz online). Podejmuje działania diagnostyczne, profilaktyczne, interwencyjne i terapeutyczne w oparciu o model terapii poznawczo- behawioralnej oraz terapii Internal Family Systems (IFS). Ukończyła międzynarodowe szkolenie ze stosowania modelu psychoterapii IFS certyfikowane przez Internal Family Systems Institute (USA).

W pracy z ludźmi odwołuje się do podejścia holistycznego, które oprócz kondycji psychiki bierze pod uwagę stan ciała, energii oraz duchowości człowieka. Spotkania odbywają się z zachowaniem zasady poufności, w atmosferze akceptacji, w duchu psychologii pozytywnej.

Oferuje usługi psychologiczne dla osób z problemami emocjonalnymi, doświadczeniem kryzysu życiowego oraz traumy. Udziela pomocy psychologicznej w przypadku trudności w życiu osobistym i zawodowym, działania długotrwałego stresu, dokonywania samookaleczeń, doświadczania wewnątrzpsychicznego chaosu. Oferuje konsultacje dla osób nadużywających substancji psychoaktywnych oraz wsparcie postterapeutyczne dla osób po ukończonej terapii uzależnień. Ukończyła specjalistyczne szkolenie w dziedzinie terapii i rehabilitacji uzależnienia od narkotyków (Polska Federacja Społeczności Terapeutycznych).

Udziela wsparcia psychologicznego dla osób LGBTQ+ i ich bliskich. Prowadzi psychoedukację i edukację seksualną. Jako dyplomowany seksuolog asystuje osobom doświadczającym niezgodności/dysforii płciowej pod kątem diagnostycznym oraz podczas procesu tranzycji, zgodnie ze standardami World Professional Association for Transgender Health (WPATH) oraz zaleceniami Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.

tel:798-642-300 (kontakt po 15:30)

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda