hamburger icon
close menu icon

Swietłana Górka

image

   Jestem absolwentką Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy klinicznej dotyczącej problemów psychicznych, które przeżywają osoby dorosłe, młodzież i dzieci w wieku szkolnym.

  Odbyłam szkolenie z psychoterapii zakończone Certyfikatem Psychoterapeuty Poznawczo Behawioralnego nadanym przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczo Behawioralnej. Uzyskałam także Certyfikat Kompetencji z Oxford Cognitive Behavioral Therapy. Prowadzę psychoterapię indywidualną, par oraz grupową. Zajmuję się także problemami dzieci w wieku szkolnym. Swoje kompetencje zawodowe rozwijam pracując na Oddziale Dziennym Nerwic w Szpitalu Miejskim w Elblągu.

Specjalizuję się także w hipnozie terapeutycznej jako niezwykle skutecznej metodzie radzenia sobie z wieloma problemami natury psychicznej. Jestem Certyfikowanym Hipnoterapeutą. Certyfikat Hipnoterapeuty otrzymałam  z National Guild of Hypnotist po ukończeniu szkolenia w międzynarodowej szkole Omni Hypnosis Training Center.

Dodatkowo doskonaliłam swoje umiejętności hipnoterapeuty ucząc się obok podejścia zachodniego także wschodniego w Professional Hypnosis Training Institute Maksymilian Komar.

Obecnie prowadzę sesje hipnozy dla osób dorosłych oraz młodzieży. 

 

 

kontakt: 601 073 211

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda